Murowanie Białystok

Jesteśmy specjalistami w zakresie murowania. Murujemy ściany od podstaw, murujemy elewacje z klinkieru i nie tylko... Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym podejściu do zlecenia i terminowości, to koniecznie musisz się z nami skontaktować.

Kontakt

Murowanie od podstaw

Z przyjemnością zajmiemy się murowaniem od podstaw Twojego wymarzonego domu! Zawsze działamy zgodnie z planem budynki – od fundamentów aż po wykończenie i oddanie do użytku.

Dom murowany w większości przypadków jest idealnym wyborem. Możemy użyć dowolnego materiału według Twojego uznania – betonu komórkowego, pustaków ceramicznych lub pustaków piaskowo-wapiennych. Nasza usługa jest kompleksowa, a to oznacza, że możemy zająć się nawet budową fundamentów, ścian nośnych i działowych, a także montażem kominów.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

Murowanie z klinkieru

Murujemy prawdziwy klinkier, a także produkty klinkierowe i inne produkty ceramiczne. Czym jest prawdziwy klinkier? To produkty o nasiąkliwości poniżej 6%, gęstości netto przynajmniej 1900 kg/m3, a także wytrzymałości na obciążenia niszczące minimum 28N/mm2. Klinkier jest bardzo trwałym materiałem, który swój kolor i właściwości zachowuje przez długie lata.

Murowanie klinkieru wymaga dokładności i precyzji – nasz zespół niezwykle poważnie podchodzi do każdego zlecenia i chętnie wykonamy murowanie również dla Ciebie. Rozplanowanie rozmieszczenia cegieł w murze nie jest dla nas żadnym wyzwaniem – dzięki temu unikamy cięcia klinkieru zachowując estetykę na wysokim poziomie. Ważnym czynnikiem jest dla nas również grubość spoin pionowych.

Murowanie Białystok - Zaufaj doświadczeniu!

Marzysz o własnym domu, czy też o odnowieniu obecnego? MarBud może zrealizować Twoje marzenia.

Czyż nie każdy z nas pragnie codziennie rozkoszować się kawą w otoczeniu natury? Wyobraź sobie przestronne, funkcjonalne pomieszczenia, odpowiednio zaaranżowane poddasze, komfort i wygodę. Wszystko to jest w zasięgu ręki.

Nasza specjalność to budowanie domów od fundamentów. Ale to nie wszystko – oferujemy również kompleksowe usługi remontowe. Potrzebujesz wymienić dach lub odświeżyć elewację? Z MarBud to żaden problem!

Co nas wyróżnia?

compliance

Rzetelność

Każda inwestycja, nawet ta najmniejsza, jest dla nas bardzo ważna.
sketch

Kompleksowość

Możesz zlecić nam murowanie, ale też budowę domu od podstaw.

worker

Wykwalifikowany personel

W naszej firmie zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży.

trowel

Satysfakcja

Gwarantujemy satysfakcję z powierzonych nam prac.

Doświadczony murarz Białystok - FAQ

Jeśli już jesteś na tej stronie, to nie musisz daleko szukać… Oferujemy nasze usługi murowania, które są na najwyższym poziomie. Jesteśmy lokalną firmą budowlaną z dużym doświadczeniem. Realizujemy zlecenia na usługi remontowo-budowlane nie tylko na domy jednorodzinne, ale także bloki mieszkalne.

Nasza firma MARBUD to przede wszystkim ogromne doświadczenie i pełna koncentracja na każdym zleceniu. Zawsze staramy się dać klientowi to, co dla niego najważniejsze. Właśnie dlatego wykazujemy ogromne zaangażowanie podczas murowania.

Po prostu przejdź na podstronę kontakt, a znajdziesz tam wszystkie najważniejsze informacje. Jeżeli nie chcesz czekać, możesz po prostu zadzwonić teraz na numer 608-311-961.

Kliknij, aby ocenić tę stronę
[Wszystkich głosów: 20 Średnia ocena: 4.8]